ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження звіту виконання бюджету сільської ради на 2019 рік.

Доповідає: Сторожева Л.М. – головний бухгалтер сільської ради

2. Про  внесення змін до рішення 52-ї сесії  сьомого скликання Печинської сільської ради від 24.12.2019 року « Про сільський бюджет на 2020 рік»

Доповідає : Сторожева Л.М. – головний бухгалтер.

3. Про надання дозволу Печинській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

4. Про надання дозволу Печинській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

5. Про надання дозволу Печинській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

6. Про надання дозволу Печинській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

7. Про надання дозволу Печинській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

8. Про надання дозволу Печинській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

9. Про надання дозволу Печинській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель  під  не витребуваними паями, які знаходяться на території Печинської сільської ради.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

10. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними елементами (польові дороги).

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

11. Про преміювання директора Печинського будинку культури.                   Доповідає : Євсюкова Т.П. – секретар сільської ради.

12. Про затвердження розпоряджень  сільського голови за  2019 рік.

Доповідає : Євсюкова Т.П. – секретар сільської ради.

Порядок денний затверджено одноголосно

1. питання