ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про  виконання  програми  соціально-економічного та культурного розвитку сільської ради за 9-ть місяців 2020 року.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

2 Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 9-ть місяців 2020 року.

Доповідає: Сторожева Л.М. – головний бухгалтер сільської ради.

3. Про внесення змін до рішення 52-ї сесії сьомого скликання Печинської сільської

ради від 24.12.2019 року « Про сільський бюджет на 2020 рік»

Доповідає: Сторожева Л.М. – головний бухгалтер сільської ради.

4 Про  підвищення оплати праці працівникам установ, закладів та організацій бюджетної сфери.

Доповідає : Сторожева Л.М. – головний бухгалтер.

5 Про  стан виконання Закону України «Про звернення громадян» в Печинській сільській раді

за 9-ть місяців 2020 року.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

6 Про затвердження результатів інвентаризації.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

7 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Строжевій Л.М.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

8 Про розгляд запиту відділу Головного управління   Держгеокадастру у Тростянецькому районі, Сумської області про висловлення позиції щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Сасіній Н.В.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

9 Про   розгляд запиту відділу Головного управління   Держгеокадастру у Тростянецькому районі, Сумської області про висловлення позиції щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Басовій Ю.Г.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

10 Про  розгляд запиту відділу Головного управління   Держгеокадастру у Тростянецькому районі, Сумської області про висловлення позиції щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Солохі Н.І.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

11 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Євсюкову А.О.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова.

12 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Мар’єнко О.С.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

13 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Старовойтову В.М.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

14 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Алексенко В.І.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

15 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Тесленко О.Л.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

16 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Мар’єнкову Сергію Михайловичу

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

17 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Давидову О.Л.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

19 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Конєву Володимиру Миколайовичу

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

20 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Сторожеву А.О.

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

21 Про погодження надання дозволу Держгеокадастром  у  Сумській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення ОСГ Давидовій Любов Леонідівні

Доповідає: Зоріна Л.М. – сільський голова

22 Про розгляд звернення гр. Конєвої Марії Іванівни щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства, за рахунок земель сільськогосподарського призначення  розташованих за межами населених пунктів на території Печинської сільської ради Тростянецького району Сумської області