Секретар Печинської сільської ради - Євсюкова Тетяна Петрівна

Народилась 23 липня 1973р.н. в с. Тур`я Краснопільського р-ну, Сумської області.

У 1980 році пішла навчатись до першого класу Тур’янської восьмирічної школи.

У 1983р. разом з батьками переїхала на місце постійного проживання в с. Печини Тростянецького району, Сумської області.

З 1986 р. по 1992 р. навчалась в Сумському сільськогосподарському технікумі де здобула професію економіст народного господарства.

З 1992-1997 р. працювала в колгоспі «Красное Знамя» диспетчером бухгалтером машино - тракторного парку.

З 1997-2000 р. працювала Спеціалістом Печинської сільської ради Тростянецького районнного відділу земельних ресурсів.

З 2000-2003 р. Спеціаліст-землевпорядник Печинської сільської ради

З 2003-2006 р. Бухгалтер спеціаліст ІІ- ї категорії

З 2006-2007 р. Головний бухгалтер Печинської сільської ради

У 2007 році була обрана на посаду секретаря Печинської сільської ради, на цій посаді працюю по теперішній час.

З 2005 року по 2009 рік навчалась у Харківському інституті фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі де отримала базову вищу освіту та здобула кваліфікацію бакалавра з обліку та аудиту.

У 2010 році закінчила Харківський інститут бізнесу і менеджменту, отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію спеціаліст з обліку і аудиту.

Одружена: чоловік Євсюков Віктор Миколайович 1970 р.н., працює механіком в ПП «Печинське».

Маю двох дітей: донька Тітарєва Катерина Вікторівна 1994 р.н,.син Євсюков Максим Вікторович 1997 р.н.

Судимостей не маю.