Печинський сільський голова - Зоріна Любов Миколаївна

Народилась 25 листопада 1973року в с. Печини, Тростянецького району Сумської області.

У 1981 р. пішла навчатись до першого класу Печинської 8-річної школи, яку закінчила в 1989 році.

З 1989-1993р. Навчалась в Лебединському педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка де здобула професію «Вчитель початкових класів та ГПД».

Після закінчення училища, прийшла на роботу в Печинську ЗОШ на посаду вчитель іноземної мови.

У 1998 році заочно закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка, де здобула професію «Вчитель історії»

До березня 2006 року працювала вчителем іноземної мови, історії та правознавства.

26 березня 2006 р. була обрана на посаду голови Печинської сільської ради, де і працюю зараз третю каденцію поспіль.

З 2006 р. по 2010 р. навчалась у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії при Президентові України і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Одружена: чоловік Зорін Олексій Васильович, 1973 р.н., працює директором Печинського сільського будинку культури.

Маю двох дітей: син Зорін Станіслав Олексійович 1997р.н., син Зорін Олександр Олексійович 2000 р.н.

Судимостей не маю.